כיצד לבחור טרמפולינה

9 May

סקירה טכנית
כמות הקפיצים הרצויה היא פונקציה של קוטר הטרמפולינה, על כל 4.5 סנטימטרים של קוטר צריך קפיץ אחד. החומר שממנה עשויה המיטה זה פחות משמעותי. בדרך כלל טרמפולינות עם יותר רגליים נחשבות ליותר יציבות ויותר איכותיות. אפילו אם אין לטרמפולינה רשת הדבר אינו חסרון משמעותי, מכוון שניתן לרכוש רשת בנפרד מהטרמפולינה. על צבע ניתן בהחלט להתפשר מכוון שבמכלול השיקולים זהו שיקול הרבה פחות משמעותי מאשר הפן הבטיחותי.

מדינת הייצור
בדרך כלל ישנם מדינות שהתוצרת שלהם איכותית יותר לעומת מדינות אחרות שיותר שמות דגש על הכמות מאשר על האיכות (כגון סין). אם רואים שהמוצר נוצר במדינה קטנה שלא מכירים – ניתן לאמוד את איכות הייצור שלה לפי מדדים בן לאומיים. כך למשל, ישנם מדינות שבהם מדד הפיתוח האנושי נחשב לגובה מאוד (כמו למשל ארצות הברית, אוסטרליה וניו זילאנד) ולא פלא שהתוצרת של המדינות הללו באיכות גבוהה.

אישורים ותקנים
את איכות המוצר ניתן לאמוד לפי כמות התקנים שיש למוצר. וכן יש לשקול גם את איכות התקנים, תקנים של ארגונים בינלאומיים מפורסמים משקפים יותר מאשר תקנים של ארגונים קטנים ובלתי מוכרים. מומלץ אפילו להיכנס לאתר של הארגון שמאשר את הטרמפולינה, אתר באיכות ירודה מעיד על טיב הארגון.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: